Reklam
Reklam

Kaymakam Kemal İnan Avcılar Cihangir Mahallesinde denetime katıldı

İstanbul’da koronavirüs vakalarının artmasıyla birlikte "Yoğunlaştırılmış Dinamik Denetimler" hız kesmeden devam ediyor. Avcılar Kaymakamı Kemal İnan, Cihangir Mahallesinde denetimlere katılarak, korona virüsle mücadeleye destek verdi.

Kaymakam Kemal İnan Avcılar Cihangir Mahallesinde denetime katıldı
01 Nisan 2021 - 16:28 - Güncelleme: 07 Nisan 2021 - 18:14
Reklam
İçişleri Bakanlığı'nın 5 Mart 2021 tarihi ve 3977 sayılı genelgesiyle, kontrollü normalleşme sürecine geçiş yapılmasının ardından sahada yürütülen denetimlerde "Dinamik Denetim Modeli" uygulanıyor.
Avcılar Cihangir Mahallesi'ndeki denetimlere eşlik eden Kaymakam Kemal İnan bazı işyerlerini ziyaret ederek maske, mesafe ve temizlik kurallarına dikkat etmeleri konusunda esnafı uyardı. 
Denetim kapsamında basın mensuplarının da sorularını yanıtlayan Kaymakam Kemal İnan “Dinamik denetim süreci devam ediyor. Esnaf ve işyeri sahiplerini maske ve mesafe, temizlik kurallarına uymaya davet ediyor, hal-hatırlarını sormuş oluyoruz. Esnafın genel olarak kurallara uyulduğunu görüyoruz. Esnafımız denetimlerden rahatsız değil. Görevimiz onlara rehberlik etmek. Aşılama sürecinde yüzde 70’in üzerindeyiz. Ulaşılmayan veya olmak istemeyenler de oluyor” dedi.

TUĞÇENUR ACAR
Bu haber 526 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum