Reklam
Reklam

Avcılar Belediyesinde 'Bankamatik Çalışan' İddiası

Avcılar Belediyesi'nde hiç işe gelmeden yüksek maaş alan çaşışan bayan iddiaları gündeme bomba gibi düştü.

Avcılar Belediyesinde 'Bankamatik Çalışan' İddiası
25 Temmuz 2021 - 09:30 - Güncelleme: 25 Temmuz 2021 - 11:28
Reklam
 Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun  'Hak-Hukuk-Adalet' söylemi ile Ankara'dan İstanbul'a kadar gerçekleştirdiği  sivil yürüyüşün üzerinden 4 yıl geçti.

Yaklaşık 17 yıldır CHP'li belediyeler tarafından yönetilen İstanbul'un Avcılar ilçesi, Kurban Bayramı sonunda 'bankamatik belediye çalışanı' iddiası ile çalkalandı.

Gelecek Partisi Avcılar İlçe Genel Sekreteri Mehmet Ali Kayadibi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Avcılar Belediyesi hakkında şok iddialarda bulundu.Mehmet Ali Kayadibi yaptığı paylaşımda;
"Avcılar Belediyesinde ise gelmeden yuksek maas alan iki tane hanimefendiden bahsediliyor. Sayın Turan Hancerli Tokat ta bir belediye başkanınin oglununda ise alındığı soyleniyor; iddialar hakkinda bir açıklamanız olacakmı?"
iddialarını gündeme getirdi.

Gelecek Partisi Avcılar İlçe Genel Sekreteri Mehmet Ali Kayadibi'nin işe gelmeyen yüksek maaşlı iki bayan ve Tokat'ta belediye başkanlığı  yapan Avcılar Belediyesinde işe alınan oğlu hakkında açıklama yapması bekleniyor.

Sayın başkan Turan Hançerli'nin bu iddialara  cevap verip vermeyeceği merak ediliyor.


2019 yerel seçimlerinde Avcılar Belediye Başkanı seçilen Avukat Turan Hançerli göreve geldikten sonra  eski Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak dönemi ve geçmiş dönemlerle ile ilgili olarak  yerel gazeteci  Zafer Yiğiter'in  'bankamatik çalışan' iddialarına  muhatap olmuştu.
 

Bu haber 517 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum